Close
Potwierdź swoją rezerwację

Centrum odnowy biologicznej

Zadzwoń do nas: (77) 416-87-25

O nas

SPA - jak mawiał przed pół tysiącem lat Paracelsus - "woda i powietrze są tajemnicami natury".

Naturalne źródła wód leczniczych znane były już w epoce brązu. Odświeżające kąpiele w gorącej źródlanej wodzie były ważnym rytuałem starożytnych Rzymian.
To coraz popularniejsze słowo "SPA" to nic innego jak skrót łacińskiego "sanitas per aquam" - czyli zdrowie dzięki wodzie lub zdrowie poprzez wodę.

Nasz ośrodek SPA jest jakby w połowie drogi między centrum talasoterapii a klasycznym salonem piękności. Oferuje zróżnicowaną gamę zabiegów na wysokim poziomie i profesjonalną, dyskretną obsługę, która jest gotowa zaspokoić wszelkie potrzeby klienta.

W ramach kilkugodzinnej wizyty goście Centrum SPA mogą skorzystać z dobranego indywidualnie kompleksowego programu zabiegów balneoterapii, mokrych i suchych zabiegów upiększających twarz i ciało oraz z różnego rodzaju masaży relaksujących, zdrowotnych a także kosmetycznych.

Protokoły zabiegów są zróżnicowane, oryginalne i bardzo profesjonalne. Stanowią jeden z najważniejszych elementów świadczących o jakości naszego ośrodka Spa. Wykorzystują w dużej mierze naturalne właściwości świata morskiego i roślinnego.

Cel tych zabiegów – odprężenie, relaks i poczucie szczęścia – zapewnić ma zrównoważenie ciała i ducha. Klienci po sesji zabiegów mówią niemal zawsze o niezwykłym odprężeniu, odstresowaniu i ożywieniu nie tylko ciała, ale i umysłu. Jest to według nich jedyne w swoim rodzaju, niezwykłe doświadczenie.